Potřebujete něco obratem vytisknout?
 
Tiskneme technologií FFF/FDM objekty do velikosti 500x500x500mm z běžně dostupných materiálů, jako je ABS, ASA, PETG, PLA a další. Kapacita naší farmy je přes 500 tiskových hodin/den a stále roste. Dokážeme zajistit pravidelné menší série dílů do výroby, produkci různých propagačních předmětů - co kus to originál, nebo Vám dokážeme vytisknout vlakové nádraží i s přilehlými budovami typ H0 doslova přes noc. Ať už jste podnikatel, vývojář, inženýr, modelář nebo domácí kutil, nebojte se ozvat a nezávazně s námi zkonzultovat Váš případ. 
 
 
 
 

 

Dokážeme upgradovat téměř jakoukoliv tiskárnu.Máme spoustu zkušeností s tiskárnami Ender a celou řadou CR-10 od společnosti Creality.Víme, jak postavit Marlin na míru, nebo nahrát bootloader do tiskáren u kterých nejde nahrát nový firmware.
Dokážeme vyměnit základní desku za jinou a tím ztišit chod Vaší tiskárny.
Potřebujete ovládat tiskárnu vzdáleně? Můžete! Pokud máte koupený upgrade a necítíte se na jeho instalaci, nechte to na nás. Chtěli byste jinou tiskovou podložku, nebo BL touch senzor pro její lepší kalibraci? Určitě se ozvěte a vymyslíme, jak na to!